Eurostat

In welke Europese landen hebben de meeste bedrijven een website?

Eurostat maakt jaarlijks cijfers bekend van de digitale economie in Europa.

Volgens Eurostat had in 2016 zo’n 77% van de Europese bedrijven een functionerende website (in 2015: 75%, in 2014: 74%). De ranglijst in 2016 wordt aangevoerd door Finland (95%), Denemarken (93%) en Zweden (90%). België staat op plaats 11 met 81% van de bedrijven die een website heeft in 2016.

Hierbij de cijfers over hoe goed Europese landen scoren op vlak van websites bij bedrijven. De tabel bevat percentages per land van bedrijven met een website. De ondervraagde bedrijven hebben meer dan 10 werknemers en behoren niet tot de financiële sector.

Land/gebied2010201120122013201420152016
België78777678798181
Bulgarije37454347484851
Cyprus52566066707275
Denemarken88898992919293
Duitsland81818284868789
Estland70737576788078
Finland87939194959595
Frankrijk58606465646768
Griekenland58646461626166
Hongarije57606261616468
Ierland68707475737576
Ijsland77geen gegevens848385geen gegevensgeen gegevens
Italië61636567697171
Kroatië61666568667169
Letland48535356565963
Litouwen65687175757777
Luxemburg70757779777981
Macedonië43524854535253
Malta66737378798383
Nederland81828484909089
Noorwegen78787979798080
Oostenrijk80838286868788
Polen65656866656567
Portugal52545259546164
Roemenië35343642444542
Serviëgeen gegevensgeen gegevensgeen gegevensgeen gegevens74geen gegevensgeen gegevens
Slovakije74767680757978
Slovenië73747780848383
Spanje62646868737575
Tsjechië74778080838382
Turkije53geen gegevensgeen gegevensgeen gegevensgeen gegevens6566
Verenigd Koninkrijk76788182808183
Zweden89898989899090

Bron: Eurostat

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *